הרכבת מוצרים

לעיתים קרובות, פונים לקוחות זריחה מעלות אל החברה בכדי לייצר מגוון של מוצרים המהווים יחדיו מכלול אחד, אותו ניתן להרכיב לכדי מוצר סופי.

זריחה מעלות, מאפשרת ללקוחותיה ליהנות משירותים כוללים מתחילת התהליך ועד לסופו, על ידי שימוש במגוון מחלקות החברה הכוללות את שירותי ההזרקה, הגימור, וההרכבה.

מחלקת ההרכבות של זריחה מעלות, כוללת מכונות הרכבה אוטומטיות, אוטומטיות למחצה וציוד הרכבה ידני. הציוד והמכונות מאפשרות הרכבת מגוון רחב ביותר של מוצרים על פי דרישות וצרכי הלקוח. רכישת מטריית השירותים המקיפים מחברת זריחה מעלות, מאפשרת ללקוחות החברה לרכוש מוצר משלב ההזרקות ועד להפיכתו למוצר מוגמר הנשלח ללקוח הקצה או לקבלני המשנה שלו. מגוון השירותים אותם מציעה החברה מוביל להפחתה משמעותית בעלויות הייצור, שליטה תחת קורת גג אחת על כל תהליכי הייצור, בקרה על לוחות הזמנים, ואחריות מלאה על המוצר הסופי על כל שלביו זאת להבדיל מפיזור עבודה אצל קבלני משנה שונים.

ייצור והרכבת מוצרים בזריחה מעלות מתאפשר עבור ספקטרום רחב ביותר של לקוחות ומוצרים, בהם תעשיית ההייטק והאלקטרוניקה, התעשיות הרפואיות, תעשיית מוצרי הצריכה, מוצרים משרדיים, וענפי תעשייה רבים נוספים. פנו אל נציגי שירות הלקוחות של זריחה מעלות בכדי לבחון את מגוון ההרכבות למוצרי ולמכלולי חברתכן.

media

המומחים של Maalot ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!

let_us_help_you