מפעל הזרקה – מעלות

מעלות הינה חטיבה מקבוצת זריחה אשר עוסקת בייצור פלסטיק, הזרקות פלסטיק ומתן מגוון שירותים משלימים כגון צבע, דפוס והרכבה. החטיבה ממוקמת באזור התעשייה מעלות והיא פועלת בצמוד עם חטיבת Sunrise, חטיבת ההנדסה של זריחה. אי לכך, לקוחותינו נהנים משירות מקיף וכולל אשר מתחיל עם תכנון המוצר ומסתיים בייצור סדרתי הכולל גם גימורים והרכבות.

בחטיבת מעלות אנו עובדים עם 50 מכונות הזרקה בגדלים של בין 50 ל-800 טון כוח נעילה. מתוכן, שלוש מכונות Double Injection. פרט לאולם ההזרקה, פועלות במפעל מעלות גם מחלקות מקצועיות בתחום הצבע, ההדפסות וההרכבות. החטיבה מאפשרת גם הזרקת פלסטיק בסביבה נקייה בכדי להעמיד לרשות הלקוח מוצר ברמת הגימור הגבוהה ביותר. חטיבת מעלות הינה מפעל פלסטיק כחול-לבן אשר מופעל על ידי צוות בעל ניסיון בן עשרות שנים בתחום הפלסטיקה בישראל. אי לכך, אנו נותנים מענה לכלל דרישות הלקוח ומלווים אותו לאורך כל הדרך, החל מהתכנון הראשוני ועד לייצור תעשייתי מאסיבי ברמת איכות מירבית.

חטיבת מעלות עובדת עם תעשיות רבות במשק הישראלי והבינלאומי. בין השאר בתחום האלקטרוניקה, ההיי טק, התעשיות הביטחוניות, התעשייה הרפואית, מוצרי חשמל, ייצור מוצרים משרדיים ועוד.

media

שיתוףהמומחים של Maalot ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!

let_us_help_you