הזרקת פלסטיק

הזרקת פלסטיק, היא טכנולוגיה לייצור מוצרים ורכיבים מפלסטיק, זאת על ידי התכת חומר הגלם והזרקתו אל תוך תבנית הבנויה במתווה הגיאומטרי של המוצר.

באמצעות הזרקות פלסטיק, ניתן לייצר כמויות גדולות ובמחירים תחרותיים, זאת ביחס לייצור בעזרת טכנולוגיות שונות של עיבוד שבבי. היתרון של הייצור באמצעות הזרקת פלסטיק, מעבר להוזלה של מחיר היחידה בייצור כמותי, כולל את האפשרות להגיע לרמות ביצוע גבוהות ביותר, ולדיוק אדיר בייצור כמותי.

חברת זריחה מעלות ייצור פלסטיק, מספקת שירותי הזרקת פלסטיק למגוון רחב של תעשיות, בהן תעשיות ההייטק והאלקטרוניקה, התעשיות הרפואיות, התעשיות הביטחוניות, יצרניות של מוצרים משרדיים, מוצרי חשמל ועוד. לקוחות החברה, נהנים משירותי ההזרקה המוצעים בחברה המספקת שירותי הזרקת מוצרי פלסטיק באיכות מרבית וברמת דיוק גבוהה ביותר.

קו הייצור של מעלות, כולל כחמישים מכונות הזרקה, המאפשרות כושר נעילה הנע בין 60 ל 800 טון, ניתן לייצר באמצעותן מוצרים עד משקל של 3.5 ק"ג. מכונות ההזרקה המרכיבות את קווי הייצור במעלות, נחשבות למכונות המובילות בענף, ומאפשרות ייצור סדרתי בכמויות גבוהות ובאיכות מקסימאלית הכוללת רמת גימור ויזואלי מעולה, ורמת דיוק גבוהה ביותר. חלק ממכונות ההזרקה מאפשרות הזרקה דו - קומפננטית (הזרקת חומר מסוג אחד על חומר מסוג אחר) טכנולוגיה זו מאפשרת להגיע לאפליקציות ויזואליות יחודיות.

לזריחה מעלות יש את היכולת, הניסיון והידע להשתמש בכל חומרי הגלם המצויים בשוק ומיועדים להזרקה, PC, PC-ABS , ABS , PA (ניילון) , POM (אצטל) , PP (פוליפרופילן), כולל שימוש בחומרי גלם משולבי סיבי זכוכית ומרכיבי מעכבי בערה ו UV . מחלקת ההנדסה והטכנולוגיה של זריחה מסייעת במתן פתרונות להתאמת ח"ג לשימושי המוצר.

מפעל הזרקה – מעלות

מעלות הינה חטיבה מקבוצת זריחה אשר עוסקת בייצור פלסטיק, הזרקות פלסטיק ומתן מגוון שירותים משלימים כגון צבע, דפוס והרכבה. החטיבה ממוקמת באזור התעשייה מעלות והיא פועלת בצמוד עם חטיבת Sunrise, חטיבת ההנדסה של זריחה. אי לכך, לקוחותינו נהנים משירות מקיף וכולל אשר מתחיל עם תכנון המוצר ומסתיים בייצור סדרתי הכולל גם גימורים והרכבות. בחטיבת מעלות...

קרא עוד >>>

הזרקה כפולה DOUBLE INJECTION

  הזרקה כפולה -  double injection הינה טכנולוגיה אשר מעניקה לנו את האפשרות לייצר מוצר אשר מורכב באופן אינטגראלי משני חומרים שונים. שילוב זה יכול להיות בין חומרים קשים לרכים, אטומים לשקופים ועוד. ייצור פלסטיק באמצעות הזרקה כפולה מעניק ללקוח יתרונות רבים. לדוגמא, אין צורך לבצע חיבורים או הדבקות בין חלקים/אלמנטים שונים במוצר. יתרון השילוב...

קרא עוד >>>

המומחים של Maalot ישמחו לסייע לך! התקשר או מלא את פרטיך:

רגע לפני שאתם שולחים אלינו פרטים להתקשרות, מומלץ לוודא את המוכנות להתחלת פרויקט:
קיימים קבצי תכנון של אב טיפוס בפורמט xt
בהצלחה!

let_us_help_you